Naše ložnice je náš ráj

Hledali jsme způsob, jak během co nejkratší doby zažít ten největší možný relax a uvolnění. Tělo i během bdělosti potřebuje cítit, že si může dovolit hluboký odpočinek. A to je něco, s čím nám DUXIANA naprosto skvěle pomáhá.

Veronika a Johnny Allister

Chci usínat v pocitu bezpečí, naprostém klidu a uvolnění

Veronika: Když jdu spát, moje mysl se chce cítit, že je v ráji. Mám hodně fyzického pohybu a mentálního zatížení, a proto je pro mě důležité, aby se můj nervový systém mohl během spánku opravdu zregenerovat a tělo se dostalo zpátky do své plné síly. Spánek na DUXIANĚ mi dává mnohem více ovoce za mnohem kratší úsek.

V Naturbeds se skutečně zajímají o to, jak jsme se vyspali

Johnny: S přístupem Naturbeds jsme velice spokojeni. Od první návštěvy showroomu se nám věnovali, dostali jsme dlouhé profesionální odpovědi na všechny naše otázky, a dokonce jsme dostali šanci si postele vyzkoušet. Při stěhování se po nás chtělo jen to, být v domluvený čas u nás doma. Profesionálové z Naturbeds přijeli, postel přestěhovali a postavili.

DUXIANA změnila náš pohled na spánek

Veronika: Postel pro mě celý život znamená velký experiment. Zkoušela jsem spát na futonu, tatami a dalších fajn postelích, takže jsem i u DUXIANY byla hodně skeptická. Ten rozdíl pro mě byl ale tak markantní, takže jsem věděla, že už to máme vyřešené.

Johnny: Osobní zkušenost s DUXIANOU a porozumění filozofii, proč se postele takto staví a jak fungují, mi do života přinesly úplně nový úhel pohledu na spánek. Pro mě osobně byla tato řada postelí naprosto nedostupná, než jsem začal zjišťovat, že kroky k dostupnosti nejsou tak složité. V dlouhodobém měřítku je to věc, do které se zkrátka vyplatí investovat.