Každý den se těšíme do postele

Trápil mě nekvalitní spánek. Věčně jsem se budila a nemohla spát.
Už jsme s manželem vyzkoušeli několik postelí, vyměnili nespočet matrací, ale nikdy nic nezabralo. Na popud svých kamarádek jsem na internetu hledala velké, vysoké a moderní postele, až jsem narazila na Saffron. Navštívit s manželem showroom Naturbeds bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem pro svůj spánek mohla udělat.

Jana O.

Potvrdilo se, že postel je dokonalá

Měli jsme s manželem rozdílné názory ohledně vzhledu postele. Já jsem do interiéru chtěla postel světlou, manžel chtěl kvůli psům tmavší odstín. V showroomu nám nakonec poradili úplně jinou, než jakou jsme si oba představovali. Ze začátku jsme měli obavy, ale potvrdilo se, že je úplně dokonalá.

Po objednání jsem se nemohla dočkat, kdy s postelí přijedou. Při montáži byli všichni velmi ochotní, dokonce nám ji instalovali v bílých rukavičkách. No a za chvíli byl sen postavený. U postele je možné změnit tvrdost, ať už na pravé nebo levé polovině, doplnit koňské žíně nebo levanduli. S takovým servisem jsem se doposud nesetkala.

Ten pocit byl vážně fantastický

Po první noci se mi z ní vůbec nechtělo vstávat. Ten pocit byl vážně fantastický. Říkali nám, že než pocítíme změnu, může to trvat i jeden až dva týdny. Já jsem po první noci věděla, že je to ta pravá. Od té doby se každý den s manželem těšíme, až si večer zase do postele lehneme. Musím říct, že má ale jednu nevýhodu, a to, že okamžitě usneme. Proto bych si přála, aby víkend nikdy neskončil, a my tak mohli spát v naší posteli co nejdéle to jde.