Kontinentální postele Saffron jsou symbolem kvality a dokonalého spánku ve světě prémiových postelí. Vyrábí se ručně na Slovensku ze 100% přírodních materiálů pro radostné probouzení po celý život.

Jsme výhradním zástupcem značky Saffron pro Českou republiku.

Postele Saffron

O SAFFRONU

Vyrobeno na míru na Slovensku

Cílem značky Saffron jsou dokonale vyspaní zákazníci, kteří si užívají pohodlí díky nejkvalitnějším přírodním materiálům.

Luxusní postele Saffron nesou pečeť Oeko-Tex 100. Certifikace zaručuje, že přírodní postele Saffron jsou ekologicky šetrné a zdraví nezávadné i pro naše nejmenší.

Postel na celý život

Použití tradičních řemeslných technik v kombinaci s moderními technologiemi zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu luxusních postelí Saffron, díky které vám s hrdostí nabízíme 30 roční záruku na všechny postelové rámy a pružiny.

Pečlivá ruční práce

Výroba nejluxusnějších postelí zabere až přes 200 hodin poctivé ruční práce. Na výrobě kontinentálních postelí Saffron se podílí tým nejlepších odborníků, kteří dbají na každý detail pro dosažení maximálního komfortu vašeho spánku, a to již od roku 2009.

Výroba na míru

Luxusní postel Saffron bude vyrobena na míru speciálně pro vás. Společně ji navrhneme tak, aby odpovídala vašim potřebám a představám. Záleží tedy jen na vás, jakou potahovou látku, prošívání, čelo, tvar a výšku nohou vyberete.

Perfektní servis i po záruce

Ať už časem budete měnit svůj interiér a budete potřebovat postel přečalounit, nebo se rozhodnete pro jinou tuhost postele, servis Saffron se postará o váš dokonalý spánek.

Přes 10 000 vyspaných zákazníků

Rozdíl hlubokého spánku je nepopsatelný

Chcete se o luxusních postelích Saffron dozvědět víc nebo si je vyzkoušet na vlastní kůži?

Kontaktujte nás